Rzemieślnicze piwo od Kraftwerka

Rzemieślnicze piwo od Kraftwerka

Browar Kraftwerk to pierwszy browar rzemieślniczy na Górnym Śląsku. Pomimo faktu, że założony został zaledwie w połowie 2014 roku już dziś może poszczycić się wieloma osiągnięciami na ogólnopolskiej scenie kraftu: 

  • przeszło 30 warek wypuszczonych na rynek w 2015 roku
  • nagroda „Doceń polskie” za aż 3 warki
  • udział we wszystkich najważniejszych imprezach branżowych
  • uznanie wśród znawców i krytyków tematyki piwa

To także jeden ze sponsorów festiwalu Tattoo Konwent! Staramy się umilić wam pobyt na naszych wydarzeniach i dlatego zadbaliśmy, abyście mogli raczyć się świetnym, unikatowym piwem, a nie nijakimi napojami z wielkich browarów. W trakcie Konwentu spróbujecie czterech rodzajów piwa od Kraftwerk'u:

sTEAm Time - Earl Grey & Hibiscus IPA -Podobno w dobrym tonie jest pijać herbatę o 5 po południu, używając do tego celu niewielkiej filiżanki, którą przechyla się do ust z odgiętym małym palcem. Zwyczaj ten pozostaw jednak emerytom, a Ty delektuj się uwarzonym przez nas aromatycznym Earl Greyem, w którym rozkwitają egzotyczne nuty hibiskusa i bergamotki, doskonale zbalansowane goryczką amerykańskiego chmielu. Z tym piwem "tea party" nabiera nowego znaczenia.

Easy Rider - American Pale Ale - Aromatyczne, wytrawne piwo o pięknym złotym kolorze. Uczucie towarzyszące jego degustacji jest jak poranna przejażdżka po oszronionych bezdrożach podwąsoskich wsi. Początkowy gładki ślizg przez oba pasy kończy się lądowaniem w rowie z niebywałym impetem. Tutaj natomiast wyraźne nuty cytrusowe po przełknięciu ustępują miejsca silnemu uderzeniu goryczki, pozostawiającej po sobie niezatarte wspomnienie. Ps. Ciesz się nim bez pośpiechu.

Oberschlesien - Milk Stout - Piwo warzone z dodatkiem płatków owsianych i laktozy, co nadaje mu lekkiej gładkości, pełni i ogromnej pijalności. Piwo uwarzone dla śląskiego zespołu Oberschlesien. Piwo dostało również nagrodę TOP PRODUKT przyznawaną przez Lożę Eksportów programu "Doceń Polskie", który jest pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Pils - jasne piwo dolnej fermentacji, charakteryzujące się żeńskim i wytrawnym smakiem zwieńczonym przyjemną goryczką szlachetnych chmieli.

  • https://www.facebook.com/BrowarKraftwerk

Galeria Rzemieślnicze piwo od Kraftwerka

img04

Rzemieślnicze piwo od Kraftwerka

img04

Rzemieślnicze piwo od Kraftwerka

img04

Rzemieślnicze piwo od Kraftwerka

img04

Rzemieślnicze piwo od Kraftwerka

img04

Rzemieślnicze piwo od Kraftwerka

img04

Rzemieślnicze piwo od Kraftwerka

Sponsorzy

Patroni medialni